Denné menu od 31.07. do 04.08.

Nové menu láka na viacero ponúk. Na svoje si príde doslova každý!

Vážení súčasní i budúci zákazníci nášho hotela a hotelovej reštaurácie. Dovoľte nám predstaviť nové denné menu, ktoré sme si pre Vás pripravili.

Na ľavej strane sa nachádzajú jedlá, ktoré ponúkajú klasický, bezmäsitý, light, či business variant. Všetky tieto jedlá sa každý deň menia a vždy ponúkajú pestré zloženie a kvalitný výber. Ak by sa však stalo, že v ten daný deň si z piatich aktuálnych jedál nevyberiete ani jedno, nezúfajte - po celý týždeň bude totiž v nemennej zostave k dispozícii i špeciálny obedový a la carte!

Cenovú politiku sme nastavili tak, aby si na svoje prišiel doslova každý. Tá samozrejme závisí o jednotlivých kategórií, gramáží a spracovania, ktoré je v každom prípade to najprecíznejšie a najdôkladnejšie. Aj výber surovín zodpovedá tomu, s akou voľou sme k zostavovaniu nového jedálnička pristúpili.

Čo je však dôležité a čo nezabudneme opomenúť, je Vaša stála dôvera. Aj preto sme sa rozhodli, že za každý 60-ty obed (resp. každú 60-tu nálepku) získate od nás ZDARMA vstup do nášho wellness centra pre 4 osoby. Z času na čas by si totiž každý z nás mal dopriať kvalitný relax.

Hotel sv. Michal je tu pre Vás a jeho kolektív verí, že nový krok v smere obedových menu bude správnym krokom k Vám, našim zákazníkom. Nahliadnite do našej novej ponuky a využite naozaj široký výber. Budeme sa na Vás budúci týždeň srdečne tešiť.


MENU: https://www.facebook.com/hotelsvmichal/posts/801172506728928« Späť na Aktuálna ponuka